AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Konec sezony
Konec sezony

KONEC SEZONY 2013

 

Zdravím všechny příznivce značky AMINOMIX z Hodonína.Je za námi další rybářská sezona a tak je čas na menší rekapitulaci.

Tento rok byl prostě šílený po všech stránkách.Hodně dlouhá zima,jarní povodně v Čechách,horké léto a hlavně hodně málo času na pobyt u vody.

Přes tyhle všechny problémy a nesnáze patří tato sezona opět k úspěšným.Bylo pochytáno hodně krásných ryb a těch pár chvil strávených u vody nám dalo na chvilku zapomenout na běžné starosti.

Je nesporné,že k našim krásným úlovkům nám opakovaně pomáhají výrobky vynikajícího hodonínského vývojáře v oblasti nástrah a návnad .Tímto člověkem je Laďa Fanta a já jsem vděčný za hodiny stráveného času při našich společných debatách o tom co na ty slizké tvory vymyslet.Jeho přehled je neskutečný a jsem přesvědčen,že jeho znalosti v mnohém překonávají některé rádoby odborníky na výrobu návnad a nástrah.

Jsem velice rád,že mohu při svých výletech za kapry chytat na jeho výrobky.Můžu se stoprocentně spolehnout na kvalitu,a to mi dává spoustu možností jak využít jednotlivé ingredience z jeho laboratoře.

Doufám,že v tom příštím roce budeme pokračovat ve skvělé spolupráci a taky si myslím,že se opět potvrdí můj názor v tom směru,že i poctivá moravská kvalita najde cestu k daleko většímu počtu kaprařů,kteří konečně pochopí,že to nejdražší nemusí být to nejlepší.

Závěrem chci popřát všem příznivcům AMINOMIXU příjemné prožití Vánoc a do nového roku 2014 hodně štěstí a hlavně zdraví.

 

 

S pozdravem TWIN 69

MTdiMTEyO