AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Roudnice - květen 2014
Waterloo s vítězným koncem

Hurá, konečně nastal TEN dlouho očekávaný den a my vyrazili s manželem na předem naplánovanou bitvu směrem k naší oblíbené pískovně Roudnici. Předem připravení na avizované změny počasí a i přesto s očekáváním nádherných úlovků, se vyrazilo na cestu. Dopředu byla naplánovaná taktika a taktéž vrchním kuchařem nachystané vnadění s pochutinami pod háček, PVA, dipy tekutými a práškovými. Dost jsme vsadili na brusinku a švestku.

Velké překvapení po příjezdu nastalo ze zjištění, že na ryby padlo volání přírody v podobě tření. Tu z nás vypadlo slovo, že je to totálně v prd…

Po počátečním pozdravu rybám a svatému Petrovi, byly vytaženy stojany a pruty, vybráno místo na zakrmení a následném hození nástrah. A čekalo se a čekalo….

 

Zahájili jsme na taktikou jednoho prutu nahozeného u břehu, kde se předpokládalo políčení na mou nejoblíbenější rybu JESETERA. Pod háčkem se střídalo boilí SMS a C.R. CRANBERRY s peletami v příchuti ANANASU, BRUSINKY a FRANKFURTSKÉ KLOBÁSY. A to se vyplatilo. Každý den připlul jeseter a ochutnal dobroty pod háčkem.

 

Další pruty šly přímo před nás do vzdálenosti 60 až 70 metrů. Pravidelné zakrmování kobrou, v podobě kuličkových pelet s příchutí Brusinka (speciální recept pana Fanty) mělo docílit záběry.

První den bez záběru kapříka, druhý taktéž, třetí se nic nezměnilo, ale naděje pořád zůstávala. Ještě štěstí, že s námi cestovala domácí hruškovice a whiska. Ovšem jsme se o ní podělili, občas jsme v ní dipovali nástrahu, aby více provoněla.

A nastal den čtvrtý a najednou manželovi začal pípat hlásič, brzda se rozezvučila a už jsme jenom čekali, zda to bude vysněný a dlouho očekávaný kapr. Co byste myslely? Po krátkém boji jsme zjistili, že byl! To bylo obav, aby nespadnul z háčku a dostali ho na břeh na podložky. Ano, byl a opravdu ten vytoužený a snad i zasloužený.

 

Váha 19,6 kg, chycen na půl boilíse švestky od Berkly a půl boilíse C.R. Cranberry od Aminomixu, diplé tekutou švestkou a obalené v práškové dipu švestka od Aminomixu. V ten okamžik byly zapomenuty dlouhé hodiny bez záběrů. Kdo si počká, ten se dočká :-):-):-) Prostě prutohodiny se oplatily.

Vítězný konec a příprava k odjezdu. Pískovno, na podzim nás tu opět máš a těšíme se!!!!

Moc děkujeme panu Fantovi za připravené krmivo, návnadu a rady ohledně chytání v dny, které si příroda žádá!!!

NWM0OWFkO