AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Konec prázdnin na Včelínku

Konec prázdnin na Včelínku

Po jarní odmlce jsem se rozhodl navštívit svoji oblíbenou lokalitu břeclavský Včelínek, kde pravidelně dosahuji slušných výsledků. Vzhledem k tomu, že jsem vyrazil až po práci, nebylo žádným překvapením, že všechna lukrativní místa byla obsazena. Naštěstí jsem potkal slušného rybáře, který mi umožnil na „Velkém vápně” lovit vedle sebe a tak jsem se nakonec usadil lépe, než jsem doufal.

Protože jsem na Včelínku zvyklý lovit pouze na boilies, taktika byla jasná. Rozkrmit místo a přilákat co nejrychleji, co největší množství kaprů. Což se mi podařilo a první záběr přišel do deseti minut po zakrmení.
V podobném rytmu probíhaly i další hodiny, kdy pravidelně přicházely záběry od menších kaprů. Jediným vybočením byla jen sobotní průtrž mračen, která od vody vyhnala všechny slabší povahy.

Protože se počet mnou ulovených kaprů vyšplhal na 25, mohl jsem být v podstatě spokojen. Ale cítil jsem, že tomu chybí ta pověstná třešnička na dortu. Proto jsem se rozhodl v neděli radikálně změnit taktiku. Přestal jsem úplně vnadit a vsadil všechno na jednu kartu. Tou byla jednotlivá
nástraha v podobě jediné kuličky Bloody Mary od Aminomixu. A třešinka na dortu opravdu přišla - 93cm měřící a 15,2 kg vážící šupináč, který předtím, než se ocitl na podložce, mě dobře 15 minut vzdoroval.
Když jsem ho po vyfocení vracel zpět do vody, dostavil se pocit, který každý správný kaprař zná a tím byla moje dvoudenní
výprava završena na jedničku.
Tímto bych chtěl poděkovat svému kamarádovi Laďovi z Aminomixu za účinné nástrahy a popřát všem kaprařům hodně
úspěchů.
Jenda

OWFiN