AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Jak jsem se zmýlil

Jak jsem se zmýlil

 

Každý z nás se občas dopustí omylu. Je však velmi důležité si vlastní omyl nebo v mém případě spíše rychlý a chybný úsudek přiznat a poučit se z něj.

Nedávno jsem při návštěvě Aminomixu obdržel kilovku nového boilies k vyzkoušení. Pracovní název boilie zněl 7 BANANAS v průměru 20mm. Rozhodl jsem se ke zkoušce na velmi těžké vodě, kde je spousta vázek a kapři jsou zde hodně opatrní. Zvlášť ti větší.

Rozkrmil jsem si místo dvěma hrstmi těchto banánových boiliesů, na vlas dal jednu kuličku. Jelikož jsem chytal v místě kde je dno bahnité, tak jsem po cca hodině přehazoval. Po vytažení montáže z bahna jsem cítil, že boilies je tímto bahnem značně nasáklé a bylo jím dost cítit. Stále jsem však věřil v úspěch. Ten se však nedostavil a já dodnes nevím, proč jsem tohle boilies odstavil a dále mu nedal šanci. Neúspěch jsem přičítal boilies. Nedokážu si to vysvětlit proč jsem to udělal, ale už se stalo.

Nicméně jsem v průběhu několika dní obdržel zprávu o dvou úspěších majitele Aminomixu na tohle mnou zatracované boilies. Prvním byl krásný kapr 74cm a 8 kg, ulovený na velmi prochytávané svazové vodě. Vzápětí pak úlovek starého lysce z řeky Moravy, který měl rovných 85cm.

Tímto se velmi omlouvám za moje ukvapené hodnocení a úspěšnému lovci gratuluji ke krásným úlovkům.

Jelikož se dokážu z vlastních chyb poučit, tak je mi jasné, že boilies 7 BANANAS dostane v této sezoně ještě spoustu možností dokázat svoji sílu. Již brzy se chystám na výpravu na řeku Moravu a pak na třídenní výpravu na řeku Dyji. Zde budu zkoušet jak tohle banánové boilie tak i moji velmi oblíbenou Oliheň, která už mnohokrát dokázala, že ryby ji prostě milují.

 

S pozdravem

MILAN – TWIN 69

YTBmMGJiNW