AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Což takhle ANANAS ???

Což takhle ANANAS ???

Posílám krátký report ze sobotní návštěvy svazové vody naší krásné Moravy. Jel jsem si na tenhle rybník odpočinout a pokecat s kámošem. Takže žádné vymýšlení nějaké taktiky krmení, ale jen prosté nastřelení pár kuliček boiliesu a relaxace u kávy.

To jsem ovšem netušil co mě čeká. Po půlhodině od nahození se zlehka ozval pravý signalizátor. Zvedl jsem prut a podle tahu to vypadalo na menší rybu. Z tohoto mého omylu mě velmi rychle probral stále sílící tah ryby. Bylo mě jasné, že tohle malý kapr nebude. Po 20-ti minutovém souboji se v podběráku ocitla ryba, která jistě měla přes 90 cm. Po přesném změření pod dohledem další tří přihlížejících rybářů se ukázalo, že tohle je kapr, na kterého jsem čekal již delší dobu. Míra ukázala 94 cm a já si mohl v duchu říct, že letos mám splněno. Pořídili jsme pár fotek a kapra pustili zpět do rybníka.

Jediné co zbývá dodat je to, že kaprovi zachutnalo boilie s příchutí ANANAS+NBA v průměru 20mm, které mám možnost zkoušet dříve, než se objeví v nabídce hodonínské firmy AMINOMIX. Již několikrát mě letos přesvědčilo, že má svoji nespornou kvalitu a dokáže přilákat kapry.

Děkuji celé firmě AMINOMIX za skvěle připravené nástrahy a návnady a snad se letos ještě podaří na tohle krmení zdolat nějaké pěkné kapry.

S díky a pozdravem

MILAN – TWIN 69

říjen 2014

YjU2N