AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » SMS ze Slovenska

SMS ze Slovenska

Ještě plný dojmů a nezapomenutelných zážitků z uplynulého víkendu zdravím všechny příznivce Aminomixu.

V sobotu 9. 5. jsme se spolu s mým taťkou zúčastnili rybářských závodů na nedalekém Adamově. Na březích této nádherné vody jsme stáli po velmi dlouhé době a naší nevýhodou byla omezená znalost revíru. Vyskytuje se zde několik ostrovů, kde byla velmi znát třecí aktivita kaprů. Jak je známo, nikdy se netřou všichni kapři najednou, proto jsme se rozhodli lovit poblíž těchto míst. Večer před zahájením závodu jsem na jedno z vytipovaných míst zlehka nakrmil.

Závod začal v 6:00. Kolem deváté jsme obdrželi první záběr, bohužel s neúspěšným koncem (tohle na závodech opravdu naštve!). Chvíli na to se dostavil druhý záběr a my mohli na břehu obdivovat šupináče s mírami 81 cm a 9,3 kg. Hodnotilo se 6 největších kaprů, proto byla reálná vidina jedné z cen. Po krátké odmlce se rozjely oba pruty najednou. Bohužel jedna ryba byla opět ztracena, ale ta druhá opravdu stála za to. Po dlouhém souboji se mi roztřepaly kolena, když jsem u mola spatřil obrovského lysce. Jakmile se tato obří ryba ocitla v bezpečí podběráku a spatřili jsme ji v celé její kráse, v tu chvíli jsme s taťkou vítězně vykřikli, objali se a začali pomýšlet na nejvyšší stupně vítězů. Tomuto nádhernému lysci jsme naměřili 93 cm a navážili 17,10 kg. Ještě 6 minut do konce jsme těsně u podběráku ztratili další krásnou rybu. To už nás ale nerozházelo a brali jsme to sportovně. A jak jsme tedy nakonec dopadli? Z cca 300 lovících jsme získali první i druhé místo!

Po skončení závodu jsme ještě rekreačně několik hodin chytali. Podařilo se nám dostat na břeh krásného bachratého lysce kolem 70 cm a k tomu bohužel další rybu opět ztratit ve vázkách.

Téměř všechny záběry přišly na boilie s příchutí SMS, o zbytek se postaral boilie rybí krev&scopex.

Tímto bych chtěl velmi poděkovat panu Fantovi za jeho nadupané krmení, Vaše práce má opravdu smysl!

S pozdravem

 

Miroslav Tomala ml.

 

 

 


 

 


ODlmZmQyN