AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Pět dní s Meruňkou

Pět dní s Meruňkou

Pokud někdo doufá, že se zde dočte, kde koupit nejlepší pálenku, tak ho asi zklamu. Meruňkou mám na mysli nové boilie, které jsem s velkým očekáváním jel spolu se svým kamarádem vyzkoušet. Nebudu zde nudně popisovat celou výpravu rybu za rybou. Ano, počasí bylo nahoru dolů, chvíli déšť, chvíli slunce, pak zase vítr. Bohužel opravdu velké množství ryb nám popadalo. Hodně jsme se natrápili, než jsme našli ty správná místa, kam montáže položit, ale po nalezení „zlaté žíly“ jsme si konečně mohli užívat tolik očekávanou odezvu. Bavily se s námi hlavně ryby střední velikosti kolem 60 cm, ale nakonec největší kapři byli s váhou 8,2 kg a 9,8 kg. K tomu se spletl také jeden menší amur a sem tam i nějaký cejn. Toto boilie mě velmi zaujalo a určitě mu budu věnovat ještě nějakou výpravu.

S pozdravem

Miroslav Tomala ml.

 

Poznámka Aminomixu:

Zelená Meruňka byl pracovní název pro terénní testování vylepšené verze našeho boilie Amur - Vodní tráva, který vyrábíme pro firmu Chyť a pusť Plzeň. Protože se nám původní verze zdála příliš selektivní, přidali jsme několik vychytávek, čímž jsme boilie učinili přitažlivé i pro kapry. Nová verze je lepší o to, že když si amuři postaví hlavu a neberou, nepřipraví vás velká selektivita o šanci chytit pěkného kapra.

Tímto se omlouvám všem testerům, že jsem jim nenalil čistého vína, ale já je dobře znám, protože boilies na amury se obecně netěší přílišné důvěře a určitě by nové boilies odepsali ještě dřív, než by přišli k vodě.

Petrův zdar

Laďa

 

 

 

 

 


 

N2VhMDJlMT