AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Morová rána z Hodonína

Morová rána z Hodonína aneb Jenda v Ostrově nad Oslavou

 

Na měsíc září si Jenda Bolfík ušetřil několik dní dovolené a vyrazil se svojí rybářskou partou na jezero v Ostrově nad Oslavou. Ihned po zabydlení na břehu navnadil našimi rychle rozpustnými peletami a vařeným partiklem. Ke každé bójce přidal ještě několik hrstí boilies a mohlo se nahazovat. Na první rybu nemusel čekat dlouho a prakticky ihned po rozpuštění pelet, začaly přicházet první záběry. Jenda si vedl opravdu skvěle! Za šest dní, které u jezera strávil, ulovil 52 kaprů, z nichž převážná většina měla 70 až 89 cm. Tímto výkonem překonal svůj loňský rekord a opět zvítězil v tajném závodě jejich party.

Když jsem se Jendy ptal, na které boilies z naší nové pestré palety na rok 2014, ryby nejlépe reagovaly, Jenda odpověděl:" Používal jsem celou řadu - tedy Bloody Mary, 7 Bananas, SMS, K.O.Squid, Chilli jahodu, Rybí krev+scopex a Carophyl red brusinku a můžu říct, že na všechny tyto druhy boilies přicházely pravidelně záběry a přesto, že něco podobného místní kapři ještě určitě neviděli, reagovali na ně opravdu spontánně. Téměř by se dalo říct, že boilies příjmali rozesmátou tlamou. Možná, že snad 7 banánů a SMS účinkovaly nejrychleji."


Všichni chlapci z Jendovy party si pobyt u jezera užili a každý nachytal ten svůj počet kaprů. Odjížděli velmi spokojeni a již teď jsou domluveni, že do roka a do dne si výpravu musí zopakovat.

Jediným stínem na úspěšné akci byla jen neúčast našeho kamaráda a testéra Pavla Šimánka z Lužic, který se po té, co ho lékaři přesvědčili, že několik týdnů po zlomenině tří obratlů, by opravdu, ale opravdu neměl bivakovat u vody, rozhodl letos vynechat.

Laďa

Aminomix Hodonín

NDQ3MjFl