AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Jasná jednička!

Jasná jednička!

O tom, že meruňka je velmi zajímavý boilie a určitě stojí minimálně za vyzkoušení, vypovídají mé předešlé zprávy od vody. Já osobně už jsem v současnosti přesvědčen, že jsem se s podobným boiliem ještě nesetkal a právem si zaslouží místo na vrcholu mé oblíbenosti. Zkoušel jsem jej na několika typech vod a téměř vždy mi pomohl k nádherným rybám.

Kvůli pracovní vytíženosti netrávím u vody tolik času, kolik bych sám chtěl, proto jsem odkázán na maximálně několika hodinové vycházky. Pokaždé u vody trávím 3 – 4 hodiny. Svazová voda, které se v současnosti spolu se svým taťkou věnujeme, je pod vcelku malým rybářským tlakem, proto námi vybrané místo krmíme již několik dní, abychom náš drahocenný čas u vody strávili co nejefektivněji.

Suma sumárum, z posledních třech krátkých vycházek, kdy to v součtu dělá asi 12 hodin lovu, jsme měli na dva pruty 9 záběrů. Jednalo se o nádherné pupkaté lysce mezi šedesáti a sedmdesáti centimetry. Dokonce se nám na tento boilie podařilo ulovit sumce kolem 90 cm.

Za zmínku stojí poslední ryba, která se povedla ulovit taťkovi na vycházce, které jsem se nezúčastnil. Jednalo se o krásně vyžraného šupináče, který při svých osmdesáti centimetrech vážil rovných 11,5 kg. Takové ryby je radost pouštět zpět a těšit se na další setkání, a proto nezapomeň… Co odneseš, už nikdy znovu nechytíš!

S pozdravem Miroslav Tomala ml.

 

 


YWU1Y2R