AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Zelený zázrak

Zelený zázrak

V den mých jednadvacátých narozenin, v pondělí 24. 8., jsem se spolu se svou přítelkyní na dvě noci vydal k nejmenované svazové vodě, jejímž břehům se v současnosti velmi věnuji.

O krmení jsem ani chvíli nepřemýšlel, volba jednoznačně padla na boilie mnou přezdívaný „zelený zázrak“, který Amino mix vyrábí výhradně pro Chyť a pusť Plzeň pod názvem Amur - Vodní tráva.

O neskutečné účinnosti této nástrahy jsem napsal již mnoho, proto jen ve stručnosti zhodnotím naši výpravu.

Za dvě noci a dva dny se nám podařilo docílit sedmi záběrů, z toho se na břeh podívalo šest kaprů. Za slušnější rybu považuji nočního šupináče s váhou 10 kg a největší rybou se stal polední lysec s váhou 11,5 kg. Jednoho mnohem slušnějšího lysáka, kterého jsem zdolával doslova holýma rukama po přetržení vlasce, se po vyháknutí z háčku bohužel nepodařilo dostat na břeh. Alespoň jsem jej zbavil několika metrů vlasce, které by za sebou tahal a díky čemuž by mohl uhynout, proto mám radost z toho, že je volný, i když jsem neměl tu čest se s ním pomazlit na břehu.

Po rozhovoru s místním porybným, který nám sdělil, že dalších 14 zde lovících rybářů je tři i více dnů bez jediné ryby, to beru jako vydařenou výpravu.

 

S pozdravem Miroslav Tomala ml.

 

 


Y2U3Ym