AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » SPLNIT SI SVŮJ SEN…………..

 

SPLNIT SI SVŮJ SEN…………..

 

Každý z nás, co má jako koníček lov kaprů, má i svůj sen o ulovení velkého kapra. Pokoření bájné hranice 20 kg, nebo jako v mém případě 100 cm, je krásná představa, která se občas i dokáže splnit. Tím spíše pak úlovek takhle velkého kapra potěší, když se to podaří na revíru v ČR. S ohledem na spoustu faktorů, jako je výběr místa, počasí, zvolená montáž, prezentace nástrahy, zvolená nástraha a v neposlední řadě i notná dávka štěstí, se mi tento můj sen splnil a dosáhl jsem na svůj životní úlovek v podobě kapra, který měl poctivě naměřených 101 cm a hmotnost 24,80 kg.

Radost z tohoto úlovku je pochopitelně obrovská, nicméně daleko více mne těší skutečnost, že se mi povedlo tohoto šupinatého krasavce zdolat vlastními silami ze břehu od samotného záběru až po závěrečné podebrání. Při pohledu do podběráku jsem s jistotou věděl, že tohle je prostě moje životní ryba a již nikdy nebude nic takové jako dřív, kdy jsem o takhle velké rybě pouze snil a spřádal plány na její ulovení.

Ačkoli je to můj úlovek trofejního kapra, tak nemalou mírou se na tomhle podíleli i moji kamarádi a přátelé kolem mne a kolem firmy Aminomix. Nekonečné hodiny debat ohledně chytání kaprů se podařilo překovat do konečné podoby, jejímž výsledkem je nejen tenhle nádherný kapr, ale i spousta dalších mnou ulovených kaprů, tak i úlovky všech, kteří se na vývoji návnad a nástrah u firmy Aminomix podílí. Chtěl bych tedy hlavně poděkovat majiteli Aminomixu Laďovi za podporu, konzultace, společný pobyt u vody a možnost vyzkoušet si otestovat nový druh boilie před jeho samotným uvedením na trh. Boilie s pracovním názvem T69 je chystanou novinkou na další období a doufám, že jeho skutečná kvalita dopomůže i dalším rybářům k ulovení trofejních kaprů. Dále bych rád poděkoval přátelům, se kterými trávím své vzácné volné chvíle u vody. Mirku, Jaro, Jendo, Radku, Franto, Pavle a Drahoši, děkuji Vám všem a doufám, že se budeme i nadále setkávat při lovu kaprů a debatovat o všem možném i nemožném. Na koho jsem zapomněl, ten snad promine JJJ

No a co bude dál? Nic nového se nestane a dál si budu užívat všechny okamžiky u vody a snad se najde v našich tuzemských vodách ještě několik krásných kaprů, které se mi podaří ulovit.

S pozdravem

Milan – TWIN 69

NzFhZ