AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Luhačovice 2016

LUHAČOVICE 2016

Zdravím všechny příznivce hodonínské firmy Aminomix,

na konci září jsme podnikli celodenní výlet na přehradu do Luhačovic.Ve složení Jara,Mira st.,Mira ml. a já jsme se vydali pobavit na tuto dobře zarybněnou vodu s cílem chytnout co nejvíc kaprů a pokud se podaří,tak i něco většího.Pro tuto action jsme zvolili jednoznačně nejlepší možnost nástrahy,a to pelety Medvědí česnek v průměru 15mm.Na přehradě je zákaz krmení,takže jen peletu pod háček a pár na PVA pásku.

Tato volba se ukázala jako správná a během dne jsme měli na podložce minimálně 90 kaprů a kapříků.Panovala správná nálada a nakonec se podařili i kapři větších rozměrů.Nej ryby jednoznačně chytal Jara,který měl několik ryb přes 70 a 80 cm,z nichž nej měli 83 cm a 86 cm.Oběma Mirkům se taky dařilo a kapři přes 70 cm jim byli odměnou.Já měl jednu rybu 80 cm + a jednu 72 cm.Ryby jsem ale nefotil,protože na nich byly vidět známky nešetrného zdolávání od trotloidních rybářů.Šlak,aby je trefil (ty rybáře) a pes aby jim nohu očůral.

Doufám,že se v téhle sestavě ještě někam vydáme,protože s Mirou starším jsme spolu chytali už v roce 1985.Parádní parta u vody je základem dobré nálady a úlovky jsou už něco navícJJJ

S pozdravem

Milan – TWIN 69

 

 

MWM4Yjk5Zj