AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » TOVAČOV-PODZIM 2016

TOVAČOV – PODZIM 2016

Po pár měsících jsme opět poskládali skvělou partu lidí a v sestavě Jara, Jenda, Honza, Petr, Franta, Drahoš a já jsme vyrazili směr Tovačovské jezero. Zvolili jsme dopředu termín hned po ukončení Carp maratonu. Někdo by si možná myslel, že je to hloupost, ale máme rádi výzvy a těžké podmínky u vody. Čekal nás týden lovu místních kaprů a předem daný cíl, tedy ulovit nějakého místního obra nad magickou hranici 20 kg, což se ukázalo vzhledem k počasí a nízké aktivitě ryb jako šílenost, ale ne nemožnost.

 

 

Abych to zbytečně nezdržoval, tak to byl týden trápení a čekání na ojedinělé záběry. A těch bylo jako šafránu. Přesto se nám podařilo ulovit několik ryb pod hranicí 15 kg. Mě osobně se hned druhý den po setmění povedl z vyvážky nádherný šupináč o hmotnosti 22,50 kg a délce 102 cm. Dalo mi docela zabrat ho dostávat z velmi bujné travnaté vegetace, nicméně kdo chytá na výrobky f.AMINOMIX, tak moc dobře ví, že ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM JJJ,a to já byl na 101% .

 

 

 

Závěrem chci poděkovat všem zaměstnancům f. AMINOMIX za skvěle připravené návnady a nástrahy. Pro tuto výpravu jsme zvolili mix pelet MEDVĚDÍ ČESNEK a KUKUŘICE v průměrech 15 a 20 mm. Jako nástrah se ukázalo nejlepší boilie MEDVĚDÍ ČESNEK v průměru 16 mm. Tahle nástraha má svoji budoucnost jistou a určitě ještě dostane na podložky spousty krásných ryb……..

 

S pozdravem

Milan – TWIN 69

NmVjYm