AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Nebát se a nakrmit....

NEBÁT SE A NAKRMIT…..

Vážení příznivci značky AMINOMIX. Dávám o sobě vědět po delší době. Stále jsem příznivcem kvalitního krmení pro ryby od party expertů z Hodonína. I když jsem od této sezony zvolil jako nástrahy jiného výrobce boilie, tak ohledně vnadění při lovu kaprů nemám lepší možnost než moje velmi oblíbené kukuřičné pelety. Osobně preferuji kořeněné boilie a k nim se prostě tyhle pelety hodí nejvíce.

Letos jsme se s parťákem Jarou rozhodli po roční pauze vrátit na Tovačovské jezero, kde se nám v minulosti hodně dařilo. Pro týdenní akci se mi zdálo jako dostačující mít sebou 60 kg kukuřičných pelet v různých průměrech. K tomu 10 kilo boilie a je vystaráno. Nepochyboval jsem o tom, že tahle kombinace bude místním kaprům chutnat. I přes chladnější počasí se kapři začali krmit hned první noc a na rybu 15 kg + jsem čekal jen jeden den. Tato ryba byla věnována památce mého největšího kamaráda, který už bohužel není mezi námi. ČEST JEHO PAMÁTCE….

Po řadě krásných jízd od menších ryb přišel třetí noc parádní souboj s kaprem o hmotnosti 22,40 kg, takže letos moje první ryba nad hranici 20 kg. Následovaly souboje s místními kapry od těch menších až po kapra s hmotností 17,50 kg, kterého ulovil parťák Jára. Čtvrtý den přišla změna počasí a kapři na to reagovali nezájmem o naše nakrmená místa. Rychlou změnou taktiky krmení a změnou místa se mě dařilo zdolávat další místní kapry do 15 kg. Vrcholem týdenního pobytu na jezeře byl závěrečný dlouhý ranní souboj se šupináčem o hmotnosti 20,35 kg. Zabral z místa, kde jsem před poslední nocí nasypal zbytky kukuřičných pelet a kořeněného boilie. Nedal mi ani metr zadarmo a musel jsem i do vody, abych o tuto silnou rybu nepřišel. Vše se v dobré obrátilo a po vrácení kapra do vody jsme mohli balit a hodnotit tuto výpravu jako hodně úspěšnou.

 

 

Moje volba je tedy jasná, bez kukuřičných pelet k vodě nejedu……

S pozdravem

Milan „TWIN 69“

ODMzOWUy