AMINO-MIX®  Štěstí přeje připraveným  Nástrahy a návnady pro sportovní rybolov 

ZPRÁVY OD VODY » Výlet na Slovensko

Výlet na Slovensko

Napadlo Vás někdy vyrazit v šíleném nedělním horku k vodě? Mě ano a tak jsem vzal sáček kukuřičných pelet v průměru 8 mm, sáček Method-mixu a jde se na kapry….

Teploměr ukazoval 34 stupňů, takže jsem nečekal žádnou kapří aktivitu. Prostě si jen tak posedět u vody na této krásné slovenské svazové vodě a tajně si přát alespoň nějakou šupinu na podložce. Jako návnadu jsem zvolil „chlupaté pelety“, což je moje oblíbená kombinace pelet, method-mixu a boosteru. Jako nástrahu pak popky s příchutí Moruše od slovenského výrobce nástrah v průměru 12 mm, které jsem nastražil na návazec Ronnie Rig…..

 

 

K mému překvapení se na krmném místě po necelé hodině začaly ukazovat bublinky od kaprů, kteří neodolali „chlupatým peletám“. No a jízdy nedaly na sebe dlouho čekat. V rychlém sledu jsem zdolal šest šupináčů. Po dokrmení pak další tři jízdy od menších kaprů. Prostě parádní podvečer a já jsem spokojen. Kvalita kukuřičných pelet se opět potvrdila. Ovšem finále bylo teprve přede mnou. Velmi opatrný záběr , lehké přiseknutí, brutální jízda pod hladinou směrem ke spadlému stromu. To je ten správný adrenalin pro horké letní odpoledne. Po delším zdolávání se na podložce objevil šupináč o délce 84 cm. Tak to je paráda !!!!

 

 

První letošní výlet na slovenskou svazovou vodu se opravdu podařil. Ještě zdolávám poslední dva kapry a mizím směr Morava.

Letos se opravdu daří a kombinace návnad od přátel z Aminomixu s boilie od Kimotu funguje na jedničku….

S pozdravem

Milan „TWIN 69“

YmMzN2