Což takhle Chilli+Česnek ???

Což takhle Chilli+Česnek ???

Jedna z posledních akcí tohoto roku se odehrála na přehradě kousek od Zlína. Konečně jsme se dokázali shodnout v termínu a vyrazili v sestavě já, Mira, Jara a Drahoš. Předpověď počasí na poslední říjnový víkend byla celkem ucházející a tak jsme byli v naději, že kapři budou kousat naplno. Bohužel stav na přehradě z počátku nevěstil nic dobrého. Voda byla po posledních deštích metr nad stav a po našem příjezdu se hodně upouštělo. Přesto se dalo podle aktivity ryb předpokládat, že nějaký ten kapřík na podložce skončí.

čes1

Jako základ jsme zvolili boilies Chilli+Česnek v průměru 16mm, z dílny našeho váženého kolegy Ladě Fanty. Ohledně krmení mu naprosto důvěřuji a vždy dokáže příjemně překvapit svými nápady. K tomuto boilie jsme ještě doplnili peletky o průměru 4mm, které jsme dávali do PVA sáčků. Tato naše zvolená strategie se ukázala jako správná a během výpravy se nám podařilo ulovit několik kaprů od 50 do 91 cm, kdy šest kaprů bylo nad 80 cm.

čes2

Tímto chci poděkovat celé firmě AMINOMIX za letošní sezonu a doufám, že v té příští se nám opět podaří navázat na skvělou spolupráci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení